Jesteśmy już po wielkim finale IT GrA!

Pole Rozwoju było obecne na wielkim finale IT Girls rEvolution Academy. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wspierać inicjatywę.

Dziękujemy również firmie Capgemini za zaproszenie!

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy ukończenia IT Girls rEvolution Academy. Wielkie oklaski dla zwyciężczyń konkursu:

🥇I miejsce I Liceum Ogólnokształcące im. K.Miarki w Mikołowie
🥈II miejsce III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
🥉III miejsce I LO im. T. Kościuszki w Mysłowicach

🏅 Gratulacje również kierujemy do szkół:
Zespół Szkół nr 1 w Tychach X LO im. I.J. Paderewskiego w Katowicach ZSTiO Meritum Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu Elektrownia Zespół Szkół

Aby wspierać rozwój dziewczyn, Fundacja Pole Rozwoju przygotowało dla II i III miejsca vouchery na indywidualną sesję coachingową. Wkrótce zaczynamy pierwsze spotkania!

Dziewczyny po miesiącu kompleksowych szkoleń z zakresu programowania, testowania, doradztwa, project management, cybeberzpieczeństwa oraz kompetencji miękkich (budowanie zespołu, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów) podeszły do konkursu finałowego IT Diamonds.

“Kiedy obserwowałam zaangażowanie dziewczyn, momenty zwątpienia oraz te chwile w których dziewczyny widziały, że wszystkie punkty konkursu zrealizują na czas i to z sukcesem miałam poczucie, że jest to doświadczenie, które będzie je wspierać na kolejnych etapach ich drogi. To absolutnie wyjątkowe móc na tak wczesnym etapie doświadczyć czym jest praca w zespołach projektowych, jakie kompetencje są kluczowe w pracy zespołowej oraz jak bardzo branża IT jest kierunkiem w stronę przyszłości. Z tego powodu Fundacja Pole Rozwoju zdecydowało się ufundować sesje coachingowe wspierające dziewczyny w rozwoju ich przyszłych karier, tak by pomóc wydobyć jeszcze bardziej ich talenty i wspomóc już dziś myśleć o swojej przyszłości.”

Projekt był realizowany z fudusza programu grantowego Inwestujemy w dobre pomysły. Organizatorem projektu było Capgemini Polska. Na zdjęciu uczennice ze szkół i część organizatorów i partnerów.

Wiecej znajdziecie na www.itgra.pl

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.