O NAS

Zespol

zespół

Fundacja

fundacja

Statut

statut fundacji

Jako fundacja tworzymy projekty mające na celu wspieranie twórczego, harmonijnego i szczęśliwego życia.  W tym celu prowadzimy sesje indywidualne (terapia, coaching), warsztaty (arteterapia, malarstwo intuicyjne - Vedic Art bądź inne w zależności od zapotrzebowania), wydarzenia rozwojowe tj. projekty twórcze, eventy tylko dla kobiet, Psychofreski (artystyczne Jam Session) bądź spotkania terapeutyczne.

Pasjonuje nas twórczość, spontaniczność i podążanie naturalną drogą.

Istniejemy od 2018 roku, fundacja zmienia się wraz z nami, jest jak żywy organizm. Zespół tworzą kobiety pełne pasji i różnych pomysłów. Każda inna, każda mająca coś do wniesienia do Pola. 

ZESPÓŁ FUNDACJI POLE ROZWOJU

Pola Rozwoju

Poznaj nasz zespół i sprawdź na ile rezonujesz z Polem Rozwoju:

Agata B

Agata Brzóska

W Fundacji Pole Rozwoju: Prezes Zarządu - zarażanie pasją i pomysłami, trzymanie całości 

Kilka lat temu, jakiś wewnętrzny głos powiedział żebym w ramach odskoczni od korporacyjnej rzeczywistości zorganizowała improwizacje malarsko, muzyczne– miks różnych podejść i narzędzi twórczych. Wszystko w miejskiej scenerii. Zorganizowałam około 20 edycji Psychofresków, które ściągały twórców z okolic Katowic, Sosnowca. Były to barwne wydarzenia łączące artystów, muzyków, fotografów. Potem głębiej weszłam w arteterapię i terapię aby móc mocniej wspierać tych którzy potrzebują odnaleźć swoją drogę. 

Katarzyna Czajkowska

W Fundacji - wsparcie, merytoryka, Czułe Oko 🙂 

W życiu fotografka i arteterapeutka, w nieustającym procesie przemiany. Realizuję autorskie projekty jako Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia. Przeżywam, porządkuję, przyjmuję i idę dalej. Potrzebuję się dzielić. Piszę, bo lubię. Dobrze mi w kontakcie, obecności w tu i teraz. Gdy mam gorsze chwile — tańczę, gdy jestem szczęśliwa — też tańczę.

DSC03555kadr
3

Alicja Kira

W Fundacji Pole Rozwoju: Coach 

Jestem psychologiem, coachem, trenerem oraz kobietą wielu zainteresowań i pasji. Kocham przyrodę, wędrówki zakamarkami Beskidu Niskiego z aparatem w ręku oraz tworzenie dzianin od podstaw – od czesania wełny, poprzez farbowanie, przędzenie, aż do dziergania na drutach lub szydełku. Od dawna też podążam ścieżką rozwoju osobistego, a zawodowo wspieram również najmłodszych, w tym tych „nieneurotypowych”, czyli dzieci w spektrum autyzmu i ich środowisko.

Dorota Komasa

W Fundacji Pole Rozwoju: Członek Zarządu - wsparcie, współtworzenie, perspektywa 

Trenerka Holistycznego Rozwoju Osobistego. Pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca, wg. Metody Detleffa Kapperta. Masażystka Lomi Lomi Nui. Przez wiele lat byłam związana z edukacją alternatywną dla dzieci, prowadziłam szereg warsztatów twórczych dla dzieci oraz rodziców z dziećmi. Między innymi w ramach Mothers Of Design, Naturalna Szkoła i Przedszkole Bukowy Dom, Krąg Przyrodniczo-Artystyczny, gdzie realizowałam się jako pedagożka, mentorka.

Alicja

Zapraszamy do współpracy osoby/organizacje/ instytucje/ firmy, które mają inspirujące pomysły na nowe projekty lub chętnie włączą się do działań podejmowanych przez naszą Fundację. Jeśli masz twórczy zapał, chciałbyś/abyś dzielić się swoim potencjałem, zależy Ci na wspieraniu innych w odkrywaniu zasobów, mocy i poczucia pełni - napisz do nas: biuro@polerozwoju.pl Pole jest pojemne 😉 

Pracujemy lokalnie i online

Ramka Lokalizacje
 • Pole To Fundacja

  Online czyli przestrzeń
  wirtualna

 • DLA KOGO Ekspresja

  Województwo Śląskie, i Warszawa oraz tam gdzie nas poniesie 😉

Ramka Lokalizacje

Nasze projekty dzielą się na:

Ramka Lokalizacje
 • Pole To Energia

  WARSZTATY GRUPOWE
  PROJEKTY TWÓRCZE ORAZ INSPIRACJE. WARSZTATY MALARSTWA INTUICYJNEGO VEDIC ART, PSYCHOFRESKI

  (na żywo, przez ZOOM lub Skype) 

 • Sesje Ind

  SESJE INDYWIDUALNE, TERAPIA PAR LUB RODZIN, TERAPEUTYCZNE I ARTETERAPEUTYCZNE SPOTKANIA GRUPOWE

  (na żywo lub przez Skype)

FUNDACJA

Pole Rozwoju

Jako Fundacja Pole Rozwoju zajmujemy się wspieraniem człowieka w odkrywaniu i podążaniu jego własną ścieżką. Naszym celem jest docieranie do wewnętrznego spokoju i naturalnej radości

Bazując na doświadczeniach w pracy indywidualnej i z grupami oraz na narzędziach które mamy  pomagamy przechodzić przez życiowe progi, transformować przekonania, odblokowywać potencjał i docierać do Twórczego ja, czyli tego co daje poczucie spełnienia i pełni. 

Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas! 

Naszym celem jest wspieranie w podążaniu naturalną ścieżką poprzez:

 • odkrywanie potencjału, wewnętrzej mocy i supermocy
 • zwiększanie świadomość zjawisk wewnątrz i na zewnątrz
 • działanie twórcze, wyrażanie się kreatywnie i odkrywanie znaczeń
 • nasycanie się kontaktem ze sobą i z innymi
 • czerpanie z wielobarwności, dźwięków, ruchu czy też z ciszy…
 • po prostu odłączenie się od codzienności i doświadczanie spokoju, spontaniczności czy przyjemnego bycia w tu i teraz

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.