O NAS

Zespol

zespół

Fundacja

fundacja

Statut

statut fundacji

Jako fundacja prowadzimy sesje indywidualne (coaching), warsztaty, wydarzenia artystyczne, rejsy żeglarskie z rozwojem, kręgi mężczyzn i kobiet,  wszystko to, co wspiera docieranie do swoich naturalnych jakości. Podchodzimy holistycznie do człowieka, stąd  różnorodność metod i propozycji.

ZESPÓŁ

Pola Rozwoju

Poznaj nasz zespół i sprawdź na ile rezonujesz z Polem Rozwoju:

Agata

Agata Brzóska

6 lat temu, jakiś wewnętrzny głos powiedział żebym w ramach odskoczni od korporacyjnej rzeczywistości zorganizowała improwizacje malarsko, muzyczne– miks różnych podejść i narzędzi twórczych. Wszystko w miejskiej scenerii. Zorganizowałam około 20 edycji Psychofresków, które ściągały twórców z okolic Katowic, Sosnowca. Były to barwne wydarzenia łączące artystów, muzyków, fotografów.

Katarzyna Czajkowska

W życiu fotografka i arteterapeutka, w nieustającym procesie przemiany. Realizuję autorskie projekty jako Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia. Przeżywam, porządkuję, przyjmuję i idę dalej. Potrzebuję się dzielić. Piszę, bo lubię. Dobrze mi w kontakcie, obecności w tu i teraz. Gdy mam gorsze chwile — tańczę, gdy jestem szczęśliwa — też tańczę.

Kasia Czajkowska
Dorota Komasa

Dorota Komasa

Trenerka Holistycznego Rozwoju Osobistego. Pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca, wg. Metody Detleffa Kapperta. Masażystka Lomi Lomi Nui. Przez wiele lat była związana z edukacją alternatywną dla dzieci, prowadziła szereg warsztatów twórczych dla dzieci oraz rodziców z dziećmi. Między innymi w ramach Mothers Of Design, Naturalna Szkoła i Przedszkole Bukowy Dom, Krąg Przyrodniczo-Artystyczny, gdzie realizowała się jako pedagożka, mentorka.

Dzielimy przestrzeń na 2 lokalizacje:

Ramka Lokalizacje
 • Lokalizacja Katowice

  Katowice, gdzie przebywamy na co dzień

Ramka Lokalizacje

Na życzenie prowadzimy również warsztaty w innych miastach.

Ramka Lokalizacje
 • Wyprawy

  WARSZTATY
  I WYPRAWY

 • Sesje Ind

  INDYWIDUALNE SESJE
  COACHINGOWE

  (na żywo lub przez Skype)

FUNDACJA

Pole Rozwoju

Jako Fundacja Pole Rozwoju zajmujemy się wspieraniem człowieka w odkrywaniu i podążaniu jego własną ścieżką.

Bazując na różnych doświadczeniach (z biznesu, z pracy korporacyjnej), narzędziach (w pracy z grupami, praca indywidualna) i metodach (narzędzia twórcze, podejście prowokatywne, psychologia procesu i inne) pomagamy przechodzić przez życiowe progi, transformować przekonania, odblokowywać potencjał i docierać do tego co daje poczucie spełnienia i pełni. Jesteśmy nastawieni do człowieka holistycznie (jednostka, kontekst, ciało, emocje, zdarzenia)

Naszym celem jest wspieranie w podążaniu naturalną ścieżką poprzez:

 • swobodniej podążać za tym co jest w Was
 • odkrywać potencjały, moce i supermoce
 • zwiększać świadomość zjawisk wewnątrz i na zewnątrz
 • działać twórczo, wyrażać się kreatywnie i odkrywać tego znaczenia
 • nasycać się kontaktem ze sobą i z innymi
 • czerpać z wielobarwności, dźwięków, ruchu czy też z ciszy…
 • po prostu odłączyć się od codzienności i doświadczyć spokoju, spontaniczności czy przyjemnego bycia w tu i teraz