Bez Nazwy

zespół

Bez Nazwy2

fundacja

Bez Nazwy3

statut fundacji

Jako fundacja tworzymy projekty mające na celu wspieranie twórczego, harmonijnego i szczęśliwego życia.  W tym celu prowadzimy sesje indywidualne (terapia, coaching), warsztaty (arteterapia, malarstwo intuicyjne - Vedic Art), wydarzenia rozwojowe tj. projekty twórcze, wydarzenia dla kobiet, Psychofreski (artystyczne "Jam Session") bądź drupowe spotkania terapeutyczne.

Istniejemy od 2018 roku, fundacja zmienia się wraz z nami. Zespół tworzą kobiety pełne pasji i różnych pomysłów. Sprawdź kalendarz wydarzeń

ZESPÓŁ FUNDACJI POLE ROZWOJU

Agata B

Agata Brzóska-Struzik

W Fundacji Pole Rozwoju: Prezes Zarządu - zarażanie pasją i pomysłami, trzymanie całości 

Kilka lat temu, jakiś wewnętrzny głos powiedział żebym w ramach odskoczni od korporacyjnej rzeczywistości zorganizowała improwizacje malarsko, muzyczne– miks różnych podejść i narzędzi twórczych. Wszystko w miejskiej scenerii. Zorganizowałam około 20 edycji Psychofresków, które ściągały twórców z okolic Katowic, Sosnowca. Były to barwne wydarzenia łączące artystów, muzyków, fotografów. Potem głębiej weszłam w arteterapię i terapię aby móc mocniej wspierać tych którzy potrzebują odnaleźć swoją drogę. 

Katarzyna Czajkowska

W Fundacji - wsparcie, merytoryka, Czułe Oko 🙂 

W życiu fotografka i arteterapeutka, w nieustającym procesie przemiany. Realizuję autorskie projekty jako Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia. Przeżywam, porządkuję, przyjmuję i idę dalej. Potrzebuję się dzielić. Piszę, bo lubię. Dobrze mi w kontakcie, obecności w tu i teraz. Gdy mam gorsze chwile — tańczę, gdy jestem szczęśliwa — też tańczę.

DSC03555kadr
3

Katarzyna Lessmann-Czardybon

Przy Fundacji Pole Rozwoju: Terapeutka, facylitatorka i trenerka

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychologii procesu. Ukończyłam pierwszą fazę szkolenia licencyjnego i mam uprawnienia do pracy z klientami indywidualnymi, z parami, rodzinami i grupami - pod stałą superwizją.

Dorota Komasa

W Fundacji Pole Rozwoju: Członek Zarządu - wsparcie, współtworzenie, perspektywa 

Trenerka Holistycznego Rozwoju Osobistego. Pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca, wg. Metody Detleffa Kapperta. Masażystka Lomi Lomi Nui. Przez wiele lat byłam związana z edukacją alternatywną dla dzieci, prowadziłam szereg warsztatów twórczych dla dzieci oraz rodziców z dziećmi. Między innymi w ramach Mothers Of Design, Naturalna Szkoła i Przedszkole Bukowy Dom, Krąg Przyrodniczo-Artystyczny, gdzie realizowałam się jako pedagożka, mentorka.

Kasia Lessmann

Zapraszamy do współpracy osoby/organizacje/ instytucje/ firmy. Jeśli masz twórczy zapał, chciałbyś/abyś dzielić się swoim potencjałem, zależy Ci na wspieraniu innych w odkrywaniu zasobów, mocy i poczucia pełni - napisz do nas: biuro@polerozwoju.pl Pole jest pojemne 😉 

Nasze projekty są realizowane w sieci i w danel lokalizacji

Ramka Lokalizacje
 • Bez Nazwy3

  Online czyli przestrzeń wirtualna

 • Bez Nazwy2

  Województwo Śląskie, i Warszawa

Ramka Lokalizacje

Skupiamy się na pracy indywidualnej i grupowej

Ramka Lokalizacje
 • Bez Nazwy

  Warsztaty grupowe, projekty twórcze, warsztaty malarskie Vedic Art, Psychofreski

  (na żywo, przez ZOOM lub Skype) 

 • Bez Nazwy3

  Sesje indywidualne, terapia par, spotkania grupowe, grupy dyskusyjne, kręgi

  (na żywo lub przez Skype)

FUNDACJA POLE ROZWOJU

Jako Fundacja zajmujemy się wspieraniem człowieka w odkrywaniu i podążaniu jego własną ścieżką. Naszym celem jest docieranie do wewnętrznego spokoju i naturalnej radości

Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas (biuro@polerozwoju.pl)

Naszym celem jest wspieranie w podążaniu naturalną ścieżką poprzez:

 • pomagamy przechodzić przez życiowe progi,
 • transformować przekonania,
 • odblokowywać potencjał,
 • docierać do Twórczego ja,
 • uczestniczyć w życiu społecznym

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.