Podsumujmy 2022 rok w Fundacji!

Miło jest podsumować 2022 rok!

Cieszymy się bardzo, że byliście z nami, że uczestniczyliście w naszych wydarzeniach, że polecaliście je innym! ❤

Dziękujemy Stowarzyszenie Aktywne Kobiety za możliwość poprowadzenia warsztatów, spotkań grupowych i sesji terapeutycznych!

Centrum Organizacji Pozarządowych (SCOP) za sporą dawkę wiedzy, możliwość korzystania z dostępnych sal na Kościuszki 5 w Sosnowcu i wszelkie wsparcie! Do teraz wspominamy naszą obecność na Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Sosnowcu 🙂

Cieszymy się, że mogliśmy też zorganizować warsztaty i procesy grupowe w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu – POP KREAJCE (POP Kreacje). W ramach działań w Katowicach/Sosnowcu udało się zrealizować: 2 PROCESY GRUPOWE: Dyskusja grupowa na temat pewności siebie (24.09.2022) oraz Proces grupowy dla kobiet i o kobietach (1.10.2022), 2 WARSZTATY: Pewniej i bardziej – czyli o budowaniu własnych fundamentów (24.09.2022) oraz Kobiece opowieści – w poszukiwaniu drogi – Opowieść jest jak lustro (1.10.2022) oraz DARMOWE KONSULTACJE TERAPEUTYCZNE – indywidualne i dla par (dla tych którzy zastanawiają się nad podjęciem terapii a chcieliby zapytać o to jak to wygląda i czy to jest dla nich.

Na koniec – coś co jest naszą ogromną przyjemnością, czyli warsztaty artystyczno rozwojowe – Vedic Art, których zorganizowaliśmy aż 5!

Co przyniesie 2023? Więcej informacji wkrótce…

Nie byłoby tego wszystkiego bez Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia , Kasia Czajkowska; Przystań czułości. Strefa dobrego dotyku- Dorota Komasa, Ucieleśniona.Empatyczna Fotografia Doriko; Psychoterapia – Katarzyna Lessmann-Czardybon; Agata Brzóska – psychoterapia

❤

www.polerozwoju.pl

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz