Pole Rozwoju na Festiwalu Organizacji Pozarządowych

Pole Rozwoju miało przyjemność uczestniczyć w Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Sosnowcu! Ogromnie się cieszymy z możliwości pokazania tego czym się zajmujemy i jakie wydarzenia i eventy nas dotychczas zbudowały. Ogromna radość z czynienia dobra, dzielenia się twórczością, ze wspierania tych co potrzebują.

Festiwal wydarzył się w idealnym momencie, ponieważ Fundacja Pole Rozwoju 7 czerwca 2022 obchodzi swoje 4-e urodziny!!! Ale czas leci! Za nami już mnóstwo eventów, warsztatów twórczych i rozwojowych, sesji indywidualnych i arteterapeutycznych! Jednocześnie powiew nowego na przyszłość – kolejne projekty, pomysły, wizje i zarysy. ❤️❤️❤️

Ogromne podziękowania dla Kasia Czajkowska Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia za wspólne rozmowy, kształtowanie wizji, działania, mnóstwo pięknych zdjęć!!!

Równie ogromne podziękowania dla Doroty Marii Komasy za bycie w Zarządzie fundacji, podpowiedzi, działania, inspiracje i serce.

Nie zapominamy również o wszystkich tych, którzy wspierali i promowali działania, przyjaciół, sympatyków, artystów psychofreskowych, specjalistów i dobre duchy #polerozwoju ❤Pole Rozwoju

Fotorelacja: https://www.sosnowiec.pl/2022/06/galerie/festiwal-organizacji-pozarzadowych-zdjecia/ (fot. UM/Mariusz Binkiewicz)

#polerozwoju#ciapolubne#czuleoko#pelniakontaktu

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz