POP Kreacje 2022 – Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu

W tym roku również mieliśmy okazję przyłączyć się do Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje!

W ramach programu poprowadziliśmy:

2 PROCESY GRUPOWE: Dyskusja grupowa na temat pewności siebie (24.09.2022) oraz Proces grupowy dla kobiet i o kobietach (1.10.2022)

2 WARSZTATY:

  1. Pewniej i bardziej – czyli o budowaniu własnych fundamentów (24.09.2022)– Warsztat poszukiwania swoich mocy. Jest próbą odpowiedzi na pytanie co buduje pewność siebie, jakie elementy wpływają na to że mamy mocny fundament, że pewnie podejmujemy decyzje i działania. W trakcie spotkania uczestnicy tworzą wizualną mapę wspierającą poczucie wartości i pewności, wchodzą w dyskusje i ćwiczenia.
  2. Kobiece opowieści – w poszukiwaniu drogi – Opowieść jest jak lustro (1.10.2022) – można się w nim przejrzeć i odnaleźć kawałek siebie. Warsztat snucia opowieści, o kobietach i dla kobiet. Twórczo, swobodnie, blisko, inspirująco i z uważnością. Poszukując sensu, poczucia własnej drogi, ugruntowania, czy też sprawdzając jakby to było być inną ja…

oraz DARMOWE KONSULTACJE TERAPEUTYCZNE – indywidualne i dla par (dla tych którzy zastanawiają się nad podjęciem terapii a chcieliby zapytać o to jak to wygląda i czy to jest dla nich.

O FESTIWALU:
Festiwal POP Kreacje jest organizowany już od 12 lat przez Instytut Psychologii Procesu. Jego celem jest popularyzowanie filozofii Psychologii Zorientowanej na Proces. W trakcie tygodnia festiwalowego, bogata oferta warsztatów i konsultacji terapeutycznych daje możliwość lepszego poznania narzędzi tego nurtu psychoterapeutycznego. Efektem całego tygodnia są ciekawe spotkania, rozważania i wspólna zabawa. Co roku powstaje nowy mix warsztatowy, który prezentujemy na festiwalowej stronie internetowej. W tym roku dodatkową atrakcją będzie POP Konfa, która otworzy ogólnopolski festiwal. Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się szczegółowy plan festiwalu: www.popkreacje.pl oraz https://www.facebook.com/PopKreacje

Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom! Do zobaczenia za rok!

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz