Psychofreski na Odważnym Festiwalu Kreatywności

Kraków, ARTzona

Data: 20/11/2021

Prowadzący: Agata Brzóska

Pole rozwoju zaprasza na artystyczny ferment w postaci PSYCHOFRESKÓW: Wspólne Intuicyjne malowanie przy muzyce na żywo oraz wernisaż

Wydarzenie pełne swobodnej twórczości zapraszające chętnych do wspólnej improwizacji wizualnej, podczas którego będziemy wspólnie tworzyć albo spokojnie obserwować. Każdy będzie miał szansę spontanicznie się przyłączyć. Dla każdego, bez względu na umiejętności. Artystów, amatorów, zawodowców, malujących, fotografów, pisarzy, zaciekawionych i poszukujących. Połączy nas swobodne tworzenie.


Celem spotkania jest przekraczanie granic twórczych, odkrycie własnych możliwości, doświadczanie atmosfery kreatywnej zabawy, po prostu bycie…
Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały: płótna, farby, itp.
Efektem wspólnego malowania będzie wystawa w ARTzonie

Kilka słów o festiwalu: Odważny Festiwal Kreatywności 2021 – Artysta w kryzysie | Model biznesowy | Czas – 4-20 listopada

Odważny Festiwalu Kreatywności 2021 jest dedykowany zarówno amatorom jak i profesjonalistom, którzy chcą żyć kreatywnie i twórczo. Podczas szeregu warsztatów edukacyjno-rozwojowych, przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi, uczestnicy poznają proces pracy z sobą, własnymi blokadami oraz sposobami na rozwinięcie naturalnej ekspresji siebie.
Odwaga i kreatywność to hasła przewodnie festiwalu. Mają one rozbudzić potencjał uczestników, aby zdecydowanie mogli urzeczywistniać swoje marzenia, na których realizację nigdy nie jest za późno. W centrum Festiwalu stawiamy Ciebie – artystę, który aby tworzyć szczerze i autentycznie najpierw musi zadbać o siebie, swój dobrostan i wyzbycie się barier tkwiących zarówno w ciele jak i umyśle. Wtedy proces tworzenia podąża nieskrępowanie za intuicją, a przekaz jest szczery i otwarty. Zdajemy sobie jednak sprawę jak wiele czynników staje naprzeciw tym planom. Dlatego Odważny Festiwal Kreatywności jest wzmacniającą propozycją dla każdego twórcy, bez względu na stopień zaawansowania swojej działalności.
W ramach Odważnego Festiwalu Kreatywności warsztaty przeprowadzą eksperci/tki i specjaliści/tki z zakresu artcoachingu, psychologii biznesu, arteterapii, ale spotkamy się także z artystami i instruktorami. Przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi będą oni dla uczestników drogowskazem jak odnaleźć własną ścieżkę, odkryć swoje talenty oraz przezwyciężać obawy, kryzysy i przeszkody blokujące kreatywność.
Dlatego jeśli szukasz własnej drogi lub sposobu ekspresji, chcesz wprowadzić w swoim życiu zmianę, ale się boisz lub stawiasz pierwsze kroki jako artysta to Odważny Festiwal Kreatywności jest Twoim miejscem.

📬Zainteresowanych warsztatami prosimy o wysłanie maila zgłoszeniowego (wraz z podaniem numeru telefonu) do 3 listopada 2021 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
🙏Prosimy o przemyślaną rezerwację miejsc, a w razie sytuacji losowych – o jak najszybsze poinformowanie organizatorów.
💡Ilość miejsc ograniczona.
💵Udział w warsztatach jest bezpłatny.
📧O przyjęciu na warsztaty poinformujemy mailowo.

💡Istnieje możliwość skorzystanie z całego programu oraz wzięcia udziału w pojedynczych warsztatach.

Warsztaty odbywać się będą w budynku ARTzony
Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.
Os. Górali 4, 31-959 Kraków.

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.