Vedic Art - Warsztat Malarstwa Intuicyjnego

Sosnowiec, 22-23 stycznia 2022

Data: 22/01/2022

Prowadzący: Agata Brzóska

Po kilku miesiącach gdzie czas zupełnie inaczej płynął, gdzie zmieniało się postrzeganie rzeczywistości, gdzie budziły się do życia zupełnie nowe, ale też czasami stare i dobrze znane pragnienia i chęci. Po kilku miesiącach gdzie nie wiadomo było co dalej, a każdy dzień prowokował do zadawania sobie pytania: gdzie zmierzam? co jest dla mnie ważne? Za czym tęsknię. Docieramy do momentu w którym czas określić swoje miejsce – konkretne współrzędne, stan, sytuację. Bez określenia tego co jest, ciężko wyruszyć w podróż w stronę własnej, prawdziwej i naturalnej drogi. To miejsce gdzie budzą się marzenia, rozwija twórczy pierwiastek, miejsce w którym słyszymy wewnętrzny głos.


Zapraszam na malarstwo intuicyjne – warsztat Vedic Art w trakcie którego przejdziemy przez 17 zasad (2 weekendy – kolejne daty w zakładce Kalendarz Wydarzeń) kontaktujących mocniej z Waszą intuicją, podświadomością, twórczością, prawdziwymi potrzebami.
Zapraszam Was w podróż
Zapraszam na ucztę twórczą

PRZEBIEG: Malujemy, malujemy, malujemy… Kolory, kształty, kontrasty, soczyste przebłyski. Pochłonięci przez płótno i farby, dajemy się ponieść temu co jest. Vedic Art poprzez swoje zasady daje szansę na spotkanie ze sobą, poszerzenie świadomości, transformację starego w nowe. Konkretna metoda i konkretne zasady. To poszukiwanie tego co otwiera nas na przestrzeń, stajemy się jednym z wszystkim, stan połączenia, spójności i pełni. Zasady tworzą ramę do swobodnego malowania i odkrywania siebie i pokładów twórczości. Metoda zmienia, transformuje, otwiera, pobudza.

2 weekendy, minimum 30 godzin zajęć – 17 zasad Vedic Art (Stopień I). W trakcie warsztatu przedstawię Wam metodę zgodnie z wizją twórcy – Curta Kallmana (www.vedicart.pl). W trakcie warsztatów każdy maluje około 9 obrazów (czasem więcej, czasem mniej). Po odbyciu 30 godzin można kontynuując swoją podróż na stopniu II, również u mnie, w Polu Rozwoju).

JAK? Będziesz potrzebować materiały malarskie:
• komplet farb akrylowych i pędzle
• minimum 9 podobrazi (płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, różne rozmiary – takie które Cię przyciągają, małe i duże)
• paleta lub podkładka (może być kawałek tektury) do mieszania farb
• kubek na wodę
• ubranie do pobrudzenia (jeśli wolisz malować na ziemi, możesz zabrać coś do siedzenia np. poduszkę, jeśli wolisz sztalugę i możesz ją przywieźć, to nie wahaj się ;))

Opcjonalnie:
• różne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki… i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy),
• do struktury – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.,

Jestem w stanie podpowiedzieć co gdzie kupić (proszę o kontakt bezpośredni: biuro@polerozwoju.pl)

INWESTYCJA: 400zł/ weekend, drugą część można zrobić w dowolnym, późniejszym terminie. Całość stopnia 800zł

Uczniowie i studenci studiów dziennych – 50% taniej, osoby, które ukończyły I i II stopień Vedic Art –100zł za jeden dzień warsztatów

NAJBLIŻSZE TERMINY: 22-23 stycznia 2022

GODZINY: Sobota 10:00 – 18:00, Niedziela: 10:00 – 17:00

GDZIE: Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. Kościuszki 5 Sosnowiec

PROWADZENIE: Agata Brzóska – trenerka Vedic Art. I i II stopnia, założycielka Fundacji Pole Rozwoju

ZAPISYbiuro@polerozwoju.pl

lub poprzez kalendarz na stronie fundacji: kliknij tu

Więcej na:

Facebook:  Vedic Art – Malarstwo intuicyjne warsztat

Strona www: https://polerozwoju.pl/oferta/#vedicart

Wpłaty:

Fundacja Pole Rozwoju

 36 1600 1462 1873 8588 2000 0001


Wiecej informacji o Vedic Art znajdziesz na stronie: kliknij tutaj

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.