Vedic Art - Warsztat Malarstwa Intuicyjnego

Sosnowiec, 24-25 kwietnia

Data: 24/04/2021

Prowadzący: Agata Brzóska

Po kilku miesiącach gdzie czas zupełnie inaczej płynął, gdzie zmieniało się postrzeganie rzeczywistości, gdzie budziły się do życia zupełnie nowe, ale też czasami stare i dobrze znane pragnienia i chęci. Po kilku miesiącach gdzie nie wiadomo było co dalej, a każdy dzień prowokował do zadawania sobie pytania: gdzie zmierzam? co jest dla mnie ważne? Za czym tęsknię. Docieramy do momentu w którym czas określić swoje miejsce – konkretne współrzędne, stan, sytuację. Bez określenia tego co jest, ciężko wyruszyć w podróż w stronę własnej, prawdziwej i naturalnej drogi. To miejsce gdzie budzą się marzenia, rozwija twórczy pierwiastek, miejsce w którym słyszymy wewnętrzny głos.


Zapraszam na malarstwo intuicyjne – warsztat Vedic Art w trakcie którego przejdziemy przez 17 zasad (2 weekendy – kolejne daty w zakładce Kalendarz Wydarzeń) kontaktujących mocniej z Waszą intuicją, podświadomością, twórczością, prawdziwymi potrzebami.
Zapraszam Was w podróż
Zapraszam na ucztę twórczą

PRZEBIEG: Malujemy, malujemy, malujemy… Kolory, kształty, kontrasty, soczyste przebłyski. Pochłonięci przez płótno i farby, dajemy się ponieść temu co jest. Vedic Art poprzez swoje zasady daje szansę na spotkanie ze sobą, poszerzenie świadomości, transformację starego w nowe. Konkretna metoda i konkretne zasady. To poszukiwanie tego co otwiera nas na przestrzeń, stajemy się jednym z wszystkim, stan połączenia, spójności i pełni. Zasady tworzą ramę do swobodnego malowania i odkrywania siebie i pokładów twórczości. Metoda zmienia, transformuje, otwiera, pobudza.

2 weekendy, minimum 30 godzin zajęć – 17 zasad Vedic Art (Stopień I). W trakcie warsztatu przedstawię Wam metodę zgodnie z wizją twórcy – Curta Kallmana (www.vedicart.pl). W trakcie warsztatów każdy maluje około 9 obrazów (czasem więcej, czasem mniej). Po odbyciu 30 godzin można kontynuując swoją podróż na stopniu II, również u mnie, w Polu Rozwoju).

Warsztat jest dla tych którzy jeszcze nigdy nie zetknęli się z Vedic Art – Stopień Pierwszy, oraz dla tych którzy chcą iść dalej – Stopień Drugi. Osoby zainteresowane ścieżką nauczycielską zapraszam do ogólnopolskiej strony Vedic Art: www.vedicart.pl

Serdecznie zapraszam również tych którzy ukończyli cały kurs, często gościmy stałych bywalców 😉

DLA KOGO? Zapraszam każdego, bez względu na wiek, umiejętności, doświadczenia. Artystów, amatorów, zawodowców, początkujących. Tych co poszukują impulsu do zmiany, chcących pobudzać swoją kreatywność, szukających tego co jest dla nas dobre i naturalne.

JAK? Będziesz potrzebować materiały malarskie:
• komplet farb akrylowych i pędzle
• minimum 9 podobrazi (płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, różne rozmiary – takie które Cię przyciągają, małe i duże)
• paleta lub podkładka (może być kawałek tektury) do mieszania farb, ubranie do pobrudzenia,

Opcjonalnie:
• różne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki… i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy),
• do struktury – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.,

Jestem w stanie podpowiedzieć co gdzie kupić (proszę o kontakt bezpośredni: biuro@polerozwoju.pl)

INWESTYCJA: 350zł/ weekend, drugą część można zrobić w dowolnym, późniejszym terminie. Całość stopnia 700zł

Uczniowie i studenci studiów dziennych – 50% taniej, osoby, które ukończyły I i II stopień Vedic Art –100zł za jeden dzień warsztatów

NAJBLIŻSZE TERMINY: 24-25 kwiecień 2021 (kolejne daty w zakładce Kalendarz)

GODZINY: Sobota 10:00 – 18:00, Niedziela: 10:00 – 17:00

GDZIE: Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. Kościuszki 5 Sosnowiec

PROWADZENIE: Agata Brzóska – trenerka Vedic Art. I i II stopnia, założycielka Fundacji Pole Rozwoju

ZAPISYbiuro@polerozwoju.pl

lub poprzez kalendarz na stronie fundacji: kliknij tu

Więcej na:

Facebook:  Vedic Art – Malarstwo intuicyjne warsztat

Strona www: https://polerozwoju.pl/oferta/#vedicart

Wpłaty:

Fundacja Pole Rozwoju

 36 1600 1462 1873 8588 2000 0001


Wiecej informacji o Vedic Art znajdziesz na stronie: kliknij tutaj

Wszelkie wieści z Pola chętnie przesyłamy bezpośrednio do Ciebie na skrzynkę mailową.
Zapisz się na Newsletter i wejdź w Pole.