„Wejdź w Pole…” – edycja 12/2023

Zapraszam do ostatniej edycji „Wejdź w pole” – grudzień nadszedł 🙂 Co będzie w przyszłym roku? Wkrótce damy znać 😉

PYTANIA PEŁNE MOCY, czyli pytania zapraszające do refleksji, pomagające się zatrzymać… a może i pokierować w odpowiednim kierunku – wszystko po to, by podążać własną, naturalną drogą… ❤️ Zanim zaczniesz, warto przygotować sobie kartkę i coś do pisania – słowo zapisane ma inna moc…

Trochę w ramach podsumowania roku i wizji na kolejny. Zapraszam do „Pytań pełnych mocy” <3

….i jak poszło? Coś się wyklarowało? 😉


ĆWICZENIE – Rok dobrze zakończyć z przytupem 😉 głębokie i mocne ćwiczenie dotyczące przekonań, a na stronie Pola Rozwoju umieściłam dodatkowe ćwiczenie pomagające na popracowanie nad tym co wyszło 😉 Powodzenia!
Jeśli macie pytania – piszcie śmiało 🙂

Wersja do wydruku poniżej:

LINK: https://polerozwoju.pl/wp-content/uploads/2023/12/Pole-Rozwoju-cwiczenie-nr-12-GRU.pdf


W ramach inspiracji twórczej zapraszam Cię do przyglądnięcia się swojej codzienności. Przejdź przez mieszkanie/ pokój, pójdź do kuchni bądź łazienki – zobacz w jakich momentach bywasz twórczy/twórcza?

  • Czy jak przyrządzasz posiłki, trzymasz się kurczowo przepisów?
  • Czy jak ktoś zapyta Cię o przepis mówisz: „ja to tak na oko” ;).
  • A może gdy przygotowujesz sobie kąpiel, idziesz za intuicją w ten sposób wybierasz zapachową świecę?
  • Może jeszcze inaczej? Robiąc fryzurę/ makijaż/ ubierając się – często szukasz jakiś nowych, twórczych rozwiązań?

Ciekawa jestem co wyjdzie Ci z tych refleksji – na ile chcesz wprowadzić więcej twórczości do swojego życia? A może bardziej potrzebujesz powtarzalnych rytuałów? 😉 Trzymam kciuki za odkrywanie <3


Kolejna polecajka książkowa w Polu: „Droga artysty” autorstwa Julie Cameron! ❤ Szczególnie dla głodnych odkrywania wewnętrznego artysty! Mnóstwo ćwiczeń, pytań do refleksji, inspirujących podpowiedzi.

Poniżej kilka słów od wydawcy książki: „Wszyscy jesteśmy artystami, choć często brakuje nam odwagi, by realizować swoje marzenia. Julia Cameron, była żona reżysera Martina Scorsese, scenarzystka, pisarka, kompozytorka, reżyserka i dziennikarka, od dwudziestu lat uczy ludzi na całym świecie, jak pozbyć się twórczych blokad i robić to, co się naprawdę kocha. Jej autorska metoda, 12-tygodniowy kurs odkrywania własnej kreatywności, pomogła przebudzić twórcze ja nie tylko wielu wątpiącym w siebie artystom, ale również tysiącom niezwiązanych ze sztuką osób, które po prostu chcą żyć z pasją.
W sierpniu 2013 roku „Droga artysty” znalazła się na liście 32 Książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. „Stu lat samotności”, „Z zimną krwią” i „Zbrodni i kary”. Znajduje się również na liście 100 Najważniejszych Poradników Wszech Czasów. Została przetłumaczona na trzydzieści sześć języków i sprzedała się w ponad czterech milionach egzemplarzy.”

Podziękowania dla Kasi Czajkowskiej za podpowiedź 😉


CYTAT – Trochę w ramach podsumowania roku i wizji na kolejny. Dla mnie cały rozwój zaczął się od Jiddu Krishnamurtiego i jego książki „Wolność od znanego” <3

Obserwuj nas na Facebook: https://www.facebook.com/polerozwoju


Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie!!!

Chcesz nas wesprzeć finansowo? Możesz zrobić to poprzez:
— darowiznę bezpośrednio przelewem na konto:
Fundacja Pole Rozwoju
Konto: 36 1600 1462 1873 8588 2000 0001
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe
stawiając kawę dla Ekipy Pola Rozwoju: https://buycoffee.to/polerozwoju

Postaw mi kawę na buycoffee.to
robiąc zakupy online z bezpłatną darowizną
https://fanimani.pl/polerozwoju/

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz