Wieści z Pola czyli jak Wyjść z KLATKI

Po kilku miesiącach gdzie czas zupełnie inaczej płynął, gdzie zmieniało się postrzeganie rzeczywistości, gdzie budziły się do życia zupełnie nowe, ale też czasami stare i dobrze znane pragnienia i chęci.
Kilka miesięcy wysiedzianych, wyczekanych i wytęsknionych.. Czas na wyjście na zewnątrz. Poczuć wiatr, oddech swobody, ciepłe i twórcze drżenie prowokujące do zmian, odważnych decyzji i pójścia własną, prawdziwą, od lat przyciągającą drogą.

Wieści z Pola mówią o projektach, pomysłach i kuszących inspiracjach. Mówią o tym jak być twórcą swojego życia, jak dotrzeć do swojej wewnętrznej prawdy, jak za pomocą twórczości szukać i docierać do kontaktu z innymi. Co można zrobić? „Wyjść z KLATKI”- i o tym będzie początek mojego listu. Następnie w kilku słowach opowiem o propozycji spędzenia twórczego weekendu i podrzucę pierwszą inspirację…

Wyjść z KLATKI – projekt stworzony przez Kasię Czajkowską (Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia), fotografkę i arteterapeutkę którą być może znacie ze strony Pola Rozwoju bądź z działalności na Facebooku i nie tylko. Tak, często udostępniam, like’uję i klikam „super” kiedy widzę coś co Czułe Oko wypuszcza do świata. Rezonuje, więc odpowiadam.
Projekt niezwykły, z serca i potrzeby wychodzenia, wspierania w wychodzeniu. Klatka jako metafora, dla każdego znaczy coś innego. Ograniczenie? blokada? izolacja? Pierwszy krok by wysunąć nos za okno i poczuć podmuch świeżości. Pierwszy krok by sprawdzić czy to co czuję jest uwieraniem, które można zbadać i zmienić.

Projekt Wyjść z KLATKI to:
– inspiracje w formie filmików, które znajdziecie na kanale YouTube WYJŚĆ Z KLATKI,
– podcasty (rozmowy z artystami, twórcami pasjonatami, osobami zajmującymi się zdrowiem psychicznym) również  na kanale YouTube WYJŚĆ Z KLATKI,
– wpisy zilustrowane zdjęciami ze spotkań na https://blog.czuleoko.com/ w zakłace WYJŚĆ Z KLATKI,
– warsztaty twórcze, arteterapeutyczne i fotograficzne na Mazurach i w Warszawie (informacje znajdziecie na https://polerozwoju.pl/oferta/#kalendarz
– przewodnik po technicznych aspektach obsługi aparatu fotograficznego, który będziecie mogli bezpłatnie pobrać ze strony  https://polerozwoju.pl/.

Skąd pomysł? „Chcę Wam pokazać, że sztuka i działania twórcze dają uwolnienie, pomagają odzyskać poczucie sprawstwa, oczyszczają z nagromadzonych emocji, wspierają kreatywne rozwiązania, wyjście ze stagnacji czasem ograniczeń, a może coś jeszcze ważnego?” – pisze na FB Kasia Czajkowska.
*Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pole Rozwoju ma przyjemność być partnerem w projekcie.

Jakie jeszcze wieści płyną z Pola? Dla spragnionych twórczości i swobody. Dla tych którzy czują/wiedzą, że intuicja kryje ogromną tajemną moc układania wszystkiego tego co potrzebuje być ułożone. Dla otuchy, spokoju, w poszukiwaniu celu, sposobu, uzdrowienia, radości czy też spełnienia.
Zapraszam na warsztaty „Vedic Art. – malarstwo intuicyjne”, który mam przyjemność co jakiś czas poprowadzić – szczegóły w sekcji Oferta -> Kalendarz wydarzeń.

Mam również wieści techniczne – zauważyłam, że coraz chętniej używacie kalendarza na stronie Pola, kiedy umawiacie się na sesje terapeutyczne bądź coachingowe <3 Podpowiadam, że w ten sposób można zapisywać się również na warsztaty i eventy twórcze (o eventach będzie więcej z kolejnych Newletterach).

Na koniec inspiracja, czyli jak w prosty sposób dotrzeć do odpowiedzi: INSPIRACJE: Intuicyjne malowanie

Jeśli chcecie nam coś podpowiedzieć, podsunąć jakiś pomysł, bądź chcielibyście „Wyjść z KLATKI” i podzielić się jakimś swoim kawałkiem – zapraszam do kontaktu! Pole jest pojemne <3

Pozdrawiam 
Agata Brzóska 

Opublikowano w

Agata Brzóska

Dodaj komentarz